Audyt systemów informatycznych

Audyt systemów informatycznych Twojej firmy od Jeton

Świat internetowy rozwija się w ekspresowym tempie. Zmiany dzieją się niemalże z dnia na dzień. Dlatego wszystko co ma związek z bezpieczeństwem w sieci również powinno być aktualizowane i właściwie chronione. Jeśli nie chcesz być w tyle za konkurencją i zależy Ci na bezpieczeństwie informatycznym firmy, zamów u nas audyt IT.
audyt systemów informatycznych

Czym jest audyt systemów informatycznych?

Audyt systemów informatycznych to szereg działań, które mają na celu sprawdzenie, czy Twoja firma bezpiecznie funkcjonuje w sieci i czy wszystkie systemy informatyczne właściwie chronią bezpieczeństwo danych i majątek firmy.
Audyt systemów informatycznych ma również za zadanie ochronę firmy przed cyberatakami. Myślisz że Ciebie to nie dotyczy? Nic bardziej mylnego.

Profesjonalny audyt informatyczny od Jeton!

Tysiące firm w Polsce każdego roku staje się ofiarami ataku cyberprzestępców. Nie pozwól, byś był jednym z nich! Sprawdź, czy Twoje systemy informatyczne są bezpieczne.
Jeśli nie wiesz jak to zrobić, nic straconego. My doskonale wiemy jakie kroki podjąć w pierwszej kolejności i jak dokładnie przeprowadzić audyt informatyczny. Sprawdzimy, jak systemy IT Twojej firmy reagują na awarię, przekonamy się co doskonale się sprawdza, a co należałoby ulepszyć.
systemy informatyczne audyt

Powiemy Ci też, co robi Twoja konkurencja i co możesz zrobić Ty, by nie być za nią w tyle.

Ale to nie wszystko. Przyjrzymy się też działaniom pracowników i sprawdzimy, czy potrafią oni zadbać o bezpieczeństwo firmy, np. poprzez nadawanie odpowiednich haseł.
Chcesz dowiedzieć się więcej o bezpieczeństwie w sieci? Skontaktuj się z nami i zamów audyt IT Twojej firmy.
Więcej informacji to lepsze decyzje. Dowiedz się
wszystkiego, co jest ważne dla Twojej firmy.

Napisz do nas

Jesteśmy gotowi do działania i czekamy na Twoją wiadomość. Niezależnie od tego, czy masz pytania, pomysły, czy po prostu chcesz się przywitać, nie wahaj się napisać. Jesteśmy przekonani, że najlepsze rzeczy rodzą się z inspirującej współpracy.