Czy posiadając Windows 7 mogę go zaktualizować za darmo do Windows 10?

Szanowni Państwo, 

Wiele stron rozpisuje się o tym że nadal działa automat do aktywacji licencji po aktualizacji Windows 7 do Windows 10. I rzeczywiście jest on włączony ale dla osób które zakupiły klucz w wersji BOX lub są to osoby niepełnosprawne.

Odpowiedź na pytanie:
Czy posiadając windows 7 mogę go zaktualizować za darmo do Windows 10?

Jednoznaczna odpowiedź: NIE.
Taka licencja będzie nie zgodna z prawem.

Proszę zapoznać się z linkiem do Microsoft, gdzie jest jasno napisane w pierwszych 3 pytaniach:

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/12435/windows-10-upgrade-faq

Czy nadal można skorzystać z oferty bezpłatnego uaktualnienia, jeśli system Windows 10 został już pobrany na dysk, ale jeszcze nie uaktualniono urządzenia?

Wszystkie uaktualnienia muszą zostać ukończone i osiągnąć poziom ekranu powitalnego do godziny 23:59 czasu UTC-10 (Hawaje) w dniu 29 lipca 2016 r.; jest to termin ogólnoświatowy.”

Teraz taka aktualizacja będzie niezgodna z licencją i równoznaczna np. z zakupem „pirackiej” wersji na allegro.

W tej sytuacji po aktualizacji i aktywacji przez update, mogą Państwo korzystać z Windows 10 ale jest to kopia nielegalna. W tym wypadku należy kupić licencję Windows 10 BOX. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas

Jesteśmy gotowi do działania i czekamy na Twoją wiadomość. Niezależnie od tego, czy masz pytania, pomysły, czy po prostu chcesz się przywitać, nie wahaj się napisać. Jesteśmy przekonani, że najlepsze rzeczy rodzą się z inspirującej współpracy.