Najszybszy kontakt

Jesteś naszym klientem i chcesz zgłosić problem lub zadanie? Ta strona jest dla Ciebie.

Formularz zgłoszeniowy:


  Wybierz preferowaną formę kontaktu:

  Adres email dla pomocy it:

  admin@jeton.pl

  Po wysłaniu wiadomości, otrzymacie Państwo automatycznie wygenerowany unikalny numer zgłoszenia na podany adres email. Prosimy o jego podanie przy każdym kolejnym kontakcie związane z tym zgłoszeniem, aby usprawnić i przyspieszyć proces obsługi.

  Cenimy Twoją prywatność i bezpieczeństwo danych. Dlatego zanim skontaktujesz się z nami na wskazany numer, zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności.

  Telefon: +48223784862

  Przed kontaktem telefonicznym przygotuj numer zgłoszenia.

  Jeżeli nie miałeś jeszcze okazji korzystać z naszych usług, serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszym działem handlowym. Wszelkie niezbędne informacje znajdziesz w dziale kontakt.

  Godziny wsparcia:
  • Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00
  • Obsługa serwerów 7 dni w tygodniu od 8 do 24.

  Firmy z aktywną umową SLA24 dostęp do obsługi 24h/7d
  (weryfikacja automatyczna)

  Wsparcie przez pulpit zdalny

  Zapewniamy szybkie i skuteczne rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb.

  Jeśli już jesteś w kontakcie z naszym zespołem wsparcia i wymagasz dodatkowego wsparcia zdalnego, prosimy o skorzystanie z poniższego przycisku, aby uzyskać dostęp do naszej platformy wsparcia online.

  Napisz do nas

  Jesteśmy gotowi do działania i czekamy na Twoją wiadomość. Niezależnie od tego, czy masz pytania, pomysły, czy po prostu chcesz się przywitać, nie wahaj się napisać. Jesteśmy przekonani, że najlepsze rzeczy rodzą się z inspirującej współpracy.