Jakie usługi wchodzą w ofertę Jeton? Informatyczna obsługa firm

Jeton wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom oraz oczekiwaniom. Oferujemy Tobie profesjonalne wsparcie informatyczne oraz techniczne. Informatyczna obsługa firm działa prawidłowo dzięki dysponowanym doświadczeniu. Wdrażamy innowacyjne rozwiązanie informatyczne, aby informatyczna obsługa firm działała prawidłowo

Przy nasilających się cyberatakach, odpowiednie bezpieczeństwo jest podstawą w działaniach firmy. Informatyczna obsługa firm pozwala na bezstresowe działania. Skutkami nieprawidłowego działania może być przede wszystkim strata finansowa oraz utracenie danych firmy, bazy klientów oraz wiele innych.

OUTSOURCING IT

Optymalizacja kosztów, nadzór nad bezpieczeństwem oraz szybkie znajdowanie rozwiązań dzięki naszym specjalistom – brzmi dobrze? Zleć działania informatyczne naszym ekspertom, a zyskasz pewność pomocy. Dzięki temu skupiasz się na swojej pracy, zarządzaniu pracownikami, zadaniami, a całą resztę robimy za Ciebie.

AUDYT INFORMATYCZNY

To selekcjonowanie działań, które warto wdrążyć w działania firmy. Identyfikacja mocnych oraz słabych stron przedsiębiorstwa, analiza konkurencji, zdiagnozowanie pojawiających się problemów to dopiero początek, jeśli planujemy długofalowe efekty!

BEZPIECZEŃSTWO IT

Haker może wejść w sam środek firmy, oglądać przelewy, pensje, czytać rozmowy z klientami, a Ty nie będziesz nic o tym wiedział. Zadbaj o przeprowadzenie prawidłowych procedur ochronnych przed atakami oraz phishingiem.

MIGRACJA DO CHMURY

Przeniesienie wszelkich działań do chmury pozwala na możliwość pracy z dowolnego miejsca na Ziemi. Pozwól cieszyć się większą niezależnością sobie oraz swoim pracownikom. Jedyne co jest ograniczeniem to dostęp do internetu.

Napisz do nas

Jesteśmy gotowi do działania i czekamy na Twoją wiadomość. Niezależnie od tego, czy masz pytania, pomysły, czy po prostu chcesz się przywitać, nie wahaj się napisać. Jesteśmy przekonani, że najlepsze rzeczy rodzą się z inspirującej współpracy.