Migracja do chmury – unowocześnienie funkcjonowania przedsiębiorstwa

Czym jest przenoszenie do chmury Warszawa?

Migracja do chmury to oczywiście przeniesienie działań i procedur firmy do sieci. Zamiast posiadać jeden komputer stacjonarny w firmie z pocztą mailową, korzystasz z tej samej poczty z dowolnego miejsca na świecie. Jedynym warunkiem koniecznym do tego procesu jest podłączenie się do Internetu. Od dziś działasz tak samo z księgowością, plikami, projektami oraz rekrutacją. To Ty decydujesz o tym jak elastyczny jesteś. 

Kto powinien zdecydować się na migracje?

Odpowiedź jest prosta – każdy. Nie jest to wymóg w prowadzeniu firmy, natomiast jest to zdecydowanie ułatwienie dla przedsiębiorców. Elastyczność, szybkość, ekonomia i bezpieczeństwo. W tych czterech słowach można opisać migrację. 

Migracja do chmury Warszawa, jakie niesie za sobą zalety?

  • Nie inwestujesz w infrastrukturę
  • Masz dostęp do niezbędnych aplikacji z dowolnego
  • Posiadasz kopię zapasową, na której zawsze możesz polegać
  • IT w chmurze jest odporne na wszystkie katastrofy
Zapraszamy do kontaktu https://jeton.pl/kontakt/ oraz na nasz profil na Facebooku! https://www.facebook.com/JetonOutsourcingInformatyczny

Napisz do nas

Jesteśmy gotowi do działania i czekamy na Twoją wiadomość. Niezależnie od tego, czy masz pytania, pomysły, czy po prostu chcesz się przywitać, nie wahaj się napisać. Jesteśmy przekonani, że najlepsze rzeczy rodzą się z inspirującej współpracy.