Obsługa it firm – skorzystaj z pomocy specjalistów

Prowadzenie strony internetowej czy poczty elektronicznej to w dzisiejszych czasach łatwy cel dla hakerów. Niepoprawne działania mogą narazić Twój biznes na ryzyko ogromnych strat. Specjalnością JETON jest obsługa IT firm Warszawa

Monitorowanie 24/7h

Internet zdecydowanie ułatwia powiększanie zysków, prowadzenie biznesu, ale zdecydowanie niesie za sobą obawy. Aby mieć pewność, że pliki przedsiębiorstwa są bezpieczne, każda firma potrzebuje osoby, która będzie monitorować działania w dzień, ale również w nocy. Dokładamy starań, aby obsługa IT firm Warszawa wznosiła biznes w wyższy poziom. Wspólnie wykorzystamy potencjał Twojej marki! Nasi specjaliści są do dyspozycji klientów codziennie, co pozwala na szybkie działanie.

Opieka IT – co znajdziesz w naszej ofercie?

Poza pełną obsługą informatyki przez ekspertów w swojej dziedzinie, prowadzimy nadzór nad bezpieczeństwem, regularne audyty, zajmujemy się wdrożeniem, instalacją i konfiguracją sprzętu u klienta, służymy pomocą techniczną dla pracowników. 

Napisz do nas

Jesteśmy gotowi do działania i czekamy na Twoją wiadomość. Niezależnie od tego, czy masz pytania, pomysły, czy po prostu chcesz się przywitać, nie wahaj się napisać. Jesteśmy przekonani, że najlepsze rzeczy rodzą się z inspirującej współpracy.