Outsourcing informatyczny dla firm, którym zależy na prawidłowym rozwoju

Outsourcing Informatyczny jest konieczną opcją w przedsiębiorstwie, gdzie głównym celem firmy jest jej postępowanie ku rozwojowi. Outsourcing informatyczny dla firm Warszawa ? Zostań z nami! Dostosowujemy nasze działania biorąc pod uwagę rozmiar biznesu. Prowadzisz małą firmę, a może pracujesz jako CEO w dużej korporacji? Nie martw się, na pewno znajdziesz u nas interesujące rozwiązanie.

Outsourcing informatyczny dla firm Warszawa

  • Pełny – najczęściej stosowany model obsługi. Opiera się na kompleksowym wsparciu w zakresie informatycznym. Zdecydowanie największą zaletą tego rodzaju jest minimalizacja kosztów. 
  • Częściowy – częściowe przekazanie obowiązków informatycznych na firmę zewnętrzną. Jego cechą charakterystyczną jest elastyczność co pozwala on na dostosowanie czynności do aktualnych potrzeb. 
  • Na życzenie – stworzony z myślą o małych firmach. Zazwyczaj nie dysponują one dużymi budżetami, aby na stałe współpracować z zewnętrzną firmą IT. Opiera się głownie na doraźnej pomocy informatycznej.

Outsourcing informatyczny dla firm na poziomie lokalnym

Przypisuje obowiązki związane z obsługą IT na firmę z tej samej grupy lokalnej. Oznacza to, że zleca zadania specjalistom w obrębie blisko położonych obok siebie krajów. 

Outsourcing informatyczny zdalny

Polega na zleceniu zdalnej obsługi informatycznej firmom, które znajdują się w dużej odległości od przedsiębiorstwa. Polskie przedsiębiorstwa najczęściej zlecają offshoring przedsiębiorstwom w Azji.

Zapraszamy do kontaktu https://jeton.pl/kontakt/ oraz na nasz profil na Facebooku! https://www.facebook.com/JetonOutsourcingInformatyczny

Napisz do nas

Jesteśmy gotowi do działania i czekamy na Twoją wiadomość. Niezależnie od tego, czy masz pytania, pomysły, czy po prostu chcesz się przywitać, nie wahaj się napisać. Jesteśmy przekonani, że najlepsze rzeczy rodzą się z inspirującej współpracy.