Outsourcing informatyczny dla firm

Audyt systemów informatycznych w Warszawie? Dlaczego jest kluczową kwestią w prowadzeniu firmy? Na czym polega audyt IT i kiedy się na niego zdecydować? Zapraszamy do zapoznania się z naszym wpisem. 

Applover tworząc raport uznali, że jest to najlepsze rozwiązanie na podzielenie się spostrzeżeniami. Raport prezentuje jak rozwinął się outsourcing informatyczny dla firm Warszawa. W 2019 roku rynek globalny w branży warty był 92,5 mld USD. Jest to wynik o 6,9 mld USD większy niż w 2018 roku. Największą wartość outsourcingu otrzymano w 2014 roku – wtedy wynik sięgnął 104 mld USD. 

Co powoduje wzrost popularności?

Jest to przede wszystkim zatrudnienie większej liczby pracowników zdalnych, nawet z innych państw. Przedsiębiorcy decydują się na skorzystanie z usług firm zewnętrznych zamiast zatrudniać do tego specjalny dział pracowników, który podniesie koszty utrzymania firmy.

Pandemiczny obraz outsourcing informatyczny dla firm Warszawa

Firma Applover w 2020 nie spodziewała się, że gospodarka globalna ulegnie takiej zmianie w wyniku pandemii. Koronawirus odbił się na przedsiębiorcach na całym świecie, powodując często zamknięcie działalności. Duże firmy coraz chętniej decydują się na outsourcing, natomiast sceptyczne są miejsca, w których pracuje mniej niż 50 pracowników. Przedsiębiorcy byli zmuszeni do przeniesienia swojej działalności w wirtualny świat – był to sposób na przetrwanie w trudnym czasie. 

Napisz do nas

Jesteśmy gotowi do działania i czekamy na Twoją wiadomość. Niezależnie od tego, czy masz pytania, pomysły, czy po prostu chcesz się przywitać, nie wahaj się napisać. Jesteśmy przekonani, że najlepsze rzeczy rodzą się z inspirującej współpracy.