Priorytet firmy – kopie bezpieczeństwa i przechowywanie danych.

Kopie bezpieczeństwa Warszawa

Szukasz firmy, która w Twojej firmie będzie wykonywać kopie bezpieczeństwa w mieście Warszawa? Z chęcią Ci pomożemy.

Nie jest istotne czy chcesz chronić zdjęcia na swoim telefonie, ważne informacje dotyczące firmy, dane klientów oraz kontrahentów. Regularnie wykonywany backup to bez wątpienia jedno z najważniejszych zadań w firmie. 

Dowiedz się jak powinny wyglądać kopie zapasowe!

Kopie zapasowe w małe przedsiębiorstwa wykonywane są chociaż raz w miesiącu. W przeciwieństwie do dużych firm, które wykonują je najczęściej jak to możliwe.

Kopie bezpieczeństwa w modelu 3-2-1

Niewątpliwie, jest to najskuteczniejszy model wykonywania kopii bezpieczeństwa. Jednak co on oznacza? 3-2-1 oznacza przechowywanie plików w 3 kopiach, na co najmniej 2 różnych nośnikach, z czego 1 z nich powinien znajdować się poza siedzibą firmy. Dobry zespół IT z pewnością wie jak prawidłowo dopasować ten model do potrzeb klienta.

Kopie bezpieczeństwa Warszawa dzielimy na rodzaje

  • Kopia podstawowa – Obejmuje wszystkie pliki. Tej metody używamy się do tworzenia dokładnej kopii
  • Kopia różnicowa –  Kopiujemy pliki zmienione od poprzedniej kopii podstawowej.
  • Kopia przyrostowa – Kopiujemy pliki dodane od jakiejkolwiek najnowszej kopii. Archiwizuje się tylko to, co przybyło.

Zapraszamy do kontaktu https://jeton.pl/kontakt/ oraz na nasz profil na Facebooku! https://www.facebook.com/JetonOutsourcingInformatyczny

Napisz do nas

Jesteśmy gotowi do działania i czekamy na Twoją wiadomość. Niezależnie od tego, czy masz pytania, pomysły, czy po prostu chcesz się przywitać, nie wahaj się napisać. Jesteśmy przekonani, że najlepsze rzeczy rodzą się z inspirującej współpracy.