Opieka informatyczna dla pracowników zdalnych.

Obsługa informatyczna Warszawa

Dowiedz się jak pracować bezpiecznie na swoim sprzęcie. Czy wiesz o czym musisz pamiętać?

Home office pozwala ograniczyć koszta ponoszone przez firmę. Warto również wspomnieć, że efektywność pracowników jest większa, gdy pracują z domu. Niestety, ale tryb zdalny prowadzi również do różnych zagrożeń, dlatego dokonywanie zabezpieczeń danych, korzystanie z programu antywirusowego jest konieczne.

Opieka informatyczna Warszawa

Obsługa informatyczna w naszym wykonaniu opiera się na stworzeniu odpowiedniego hasła do programów, które przechowują niezbędne dane.

Upewnij się, że hasło do poczty firmowej nie jest zbyt łatwe. Hasła do prywatnych kont najczęściej są kombinacją imion bliskich osób, losowych cyfr lub daty urodzin. Poczta firmowa powinna być strzeżona o wiele mocniejszym hasłem! Skorzystaj z poradnika jak powinno zostać utworzone bezpieczne hasło.

Jeśli nie wiesz jak powinno dbać się o bezpieczeństwo danych, na pomoc przychodzi opieka informatyczna firmy Jeton w mieście Warszawa.

Do obowiązków zleceniobiorcy należeć będzie przede wszystkim dbanie o prawidłowe hasła, wykonywanie kopii zapasowej danych oraz audyty informatyczne, o których pisaliśmy we wcześniejszych postach.

Opieka informatyczna dla mieszkańców miast Warszawa, Kraków, Gdańsk, Poznań oraz wiele innych!

Aby rozpocząć współpracę wystarczy skontaktować się z nami. Dowiesz się o szczegółach naszej oferty bez konieczności wychodzenia z domu.

Napisz do nas

Jesteśmy gotowi do działania i czekamy na Twoją wiadomość. Niezależnie od tego, czy masz pytania, pomysły, czy po prostu chcesz się przywitać, nie wahaj się napisać. Jesteśmy przekonani, że najlepsze rzeczy rodzą się z inspirującej współpracy.